Int ne. #231675
Aktivní
Knaus Sun Traveller
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 10:07)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Modell | Unbekannt |
| Prvotní registrace | 05/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 125.000 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 100 kW (136 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2953 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 7.100 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém |
Obecný popis
Známé závady
Známky používání
Umístění
Německo, Rethwisch Gem. Börgerende-Rethwisch, Rethwisch
POSTCODE: 18211
Vzdálenost:
... km
Int ne. #231675
Aktivní
Knaus Sun Traveller
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 10:07)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.