Int ne. #227716
Aktivní
Knaus Sun Traveller 575
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Sun Traveller |
| Model | 575 |
| Prvotní registrace | 03/1998 |
| Počet ujetých kilometrů | 90.488 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.400 kg |
| Délka v mm | 5.770 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Částečně poškrábaná okenní skla a malé praskliny, potrhané okraje na sedadlové lavici, malá poškozená plocha na dveřích do zadního úložného prostoru, přestavěné boční obložení na pravé straně, malé promáčkliny na výklenku, chybějící přední nárazník (barva),
obložení/ zadní nárazník malé praskliny,
Poškozený zámek dveří spolujezdce
Poškození
Umístění
Německo, Königshain-Wiederau
POSTCODE: 09306
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227716
Aktivní
Knaus Sun Traveller 575
Načítání ...
(so 23. 05. 2026 9:27)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.