Int ne. #206636
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sunliner
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 16:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Sunliner |
| Prvotní registrace | 10/2003 |
| Počet ujetých kilometrů | 17.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | 65XJTK |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Pomoc při parkování | Zadní |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, Zeewolde
POSTCODE: 8224
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206636
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Sunliner
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 16:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.