Int ne. #219849
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Tourer Van |
| Modell | 500 MQ Vansation |
| Prvotní registrace | 05/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 26.500 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.200 kg |
| Délka v mm | 5.890 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Apple CarPlay |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Čerpadlo na vodu v obytné části je v současné době nefunkční.
Je třeba vyměnit síť proti hmyzu ve dveřích nástavby.
Umístění
Německo, Nidderau
POSTCODE: 61130
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219849
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.