Int ne. #230788
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 9:36)
Dostupnost: 30. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Tourer Van |
| Modell | 500 MQ Vansation |
| Prvotní registrace | 02/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 5.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Dinklage
POSTCODE: 49413
Vzdálenost:
... km
Int ne. #230788
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Knaus Tourer Van 500 MQ Vansation
Načítání ...
(so 30. 05. 2026 9:36)
Dostupnost: 30. Juni 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.