Int ne. #219784
Aktivní
Knaus Traveller
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 13:12)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Prvotní registrace | 04/2004 |
| Počet ujetých kilometrů | 144.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.200 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Jedna zatemňovací roleta je vadná. Střešní obložení výklenku je nově nalepené.
Poškození
Umístění
Německo, Heikendorf
POSTCODE: 24226
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219784
Aktivní
Knaus Traveller
Načítání ...
(po 04. 05. 2026 13:12)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.