Int ne. #224829
Aktivní
Knaus Traveller
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Prvotní registrace | 06/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 150.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 60 kW (82 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1929 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.200 kg |
| Délka v mm | 5.270 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Bluetooth |
Obecný popis
Známé závady
Jsme si toho vědomi:
Rozbitá baterie v karoserii
1 okno ve výklenku slepené
Různé drobné skvrny od koroze
Nosič jízdních kol potřebuje vyměnit přídržné tyče
Umístění
Německo, Köln
POSTCODE: 51145
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224829
Aktivní
Knaus Traveller
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.