Int ne. #227052
Příležitost k nákupu
Knaus Traveller
Tato aukce skončila (čt 21. 05. 2026 15:40)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Traveller |
| Modell | Traveller |
| Prvotní registrace | 07/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 255.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.090 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Bluetooth, Dotykový displej |
Obecný popis
Známé závady
Známky stáří na vnější straně, mírně navlhlé olejem,
Umístění
Německo, Sassnitz
POSTCODE: 18546
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227052
Příležitost k nákupu
Knaus Traveller
Tato aukce skončila (čt 21. 05. 2026 15:40)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.