Int ne. #207665
Aktivní
Knaus Van TI 550 MD Platinium Selection
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Van TI 550 MD Platinium Selection |
| Prvotní registrace | 06/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 90.000 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 120 kW (163 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1997 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Rádio / CD, Připojení USB, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vadná zadní kamera
Satelitní anténa Oyster se v současné době nevysouvá
Umístění
Německo, Mühltal
POSTCODE: 64367
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207665
Aktivní
Knaus Van TI 550 MD Platinium Selection
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:49)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.