Int ne. #216771
Příležitost k nákupu
Knaus Van TI Plus 650 MEG 4x4
Tato aukce skončila (pá 24. 04. 2026 13:35)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Van TI Plus |
| Modell | 650 MEG 4x4 |
| Prvotní registrace | 01/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 30.000 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 6.440 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Pohon všech kol | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Niefern-Öschelbronn
POSTCODE: 75223
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216771
Příležitost k nákupu
Knaus Van TI Plus 650 MEG 4x4
Tato aukce skončila (pá 24. 04. 2026 13:35)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.