Int ne. #218080
Příležitost k nákupu
Knaus Van TI Plus 700 LF
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 13:12)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Knaus |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Van TI Plus |
| Modell | 700 LF |
| Prvotní registrace | 06/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 5.800 km |
| Podvozek | VW |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1968 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 7.450 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Buchholz in der Nordheide
POSTCODE: 21244
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218080
Příležitost k nákupu
Knaus Van TI Plus 700 LF
Tato aukce skončila (út 28. 04. 2026 13:12)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.