Int ne. #217964
Aktivní
La Strada Avanti L
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:32)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | La Strada |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Avanti |
| Modell | L |
| Prvotní registrace | 03/2010 |
| Počet ujetých kilometrů | 191.056 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 88 kW (120 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2198 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 5.994 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
- Známky opotřebení způsobené léty
- Poškození laku/fólie vlivem stáří v oblasti střechy a kapoty.
- Opravené poškození po nehodě na pravé straně za posuvnými dveřmi
- Uvolňuje se plstěné obložení střechy v prostoru nad kabinou řidiče.
Poškození
Umístění
Německo, Erfurt
POSTCODE: 99085
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217964
Aktivní
La Strada Avanti L
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 13:32)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.