Int ne. #224606
Aktivní
La Strada FLY
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 13:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | La Strada |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | FLY |
| Prvotní registrace | 08/2000 |
| Počet ujetých kilometrů | 242.908 km |
| Podvozek | Renault |
| Výkon motoru v kW | 84 kW (114 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2799 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | L-601-DH |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.300 kg |
| Délka v mm | 5.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, Menaam
POSTCODE: 9036NS
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224606
Aktivní
La Strada FLY
Načítání ...
(pá 15. 05. 2026 13:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.