Int ne. #228245
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Laika 2109H
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 10:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Laika |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | 2109H |
| Prvotní registrace | 05/2026 |
| Počet ujetých kilometrů | 50 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.090 kg |
| Délka v mm | 6.590 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Bez závad 18" hliníkový měnič, solární systém 2 KW, lithium 320ah, venkovní sprcha, venkovní plynová přípojka, elektrická markýza s LED Vozidlo je nové bez registrační značky ...
Umístění
Německo, Rheine
POSTCODE: 48431
Vzdálenost:
... km
Int ne. #228245
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Laika 2109H
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 10:05)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.