Int ne. #218557
Aktivní
Laika 695X
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 14:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Laika |
| Kategorie | Alcove |
| Model | 695X |
| Prvotní registrace | 10/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 50.000 km |
| Podvozek | Ford |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2402 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 7.297 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vyměnil jsem střešní okna, protože už byla stará a do jednoho z nich zatékalo.
startovací baterie je již stará a bude brzy vyměněna.
Některé škrábance na vnější straně jsou kvůli křoví a větvím sotva viditelné, ale jsou vidět.
vývod na nádrži na odpadní vodu na straně kuchyně je těsný, ale když vytáhnete šoupátko až na doraz, abyste ho vyprázdnili, táhlo se rozkmitá a lze ho zavřít znovu až po několikátém pokusu. pravděpodobně je porušeno pevné spojení mezi táhlem a cívkovým ventilem.
Umístění
Německo, Kaufbeuren
POSTCODE: 87600
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218557
Aktivní
Laika 695X
Načítání ...
(st 29. 04. 2026 14:35)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.