Int ne. #217144
Aktivní
Laika Ecovip 5
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 10:03)
Dostupnost: 27. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Laika |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Ecovip 5 |
| Prvotní registrace | 01/1998 |
| Počet ujetých kilometrů | 185.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 2.850 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Kola z lehkých slitin | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Zatékání vpravo nahoře, střecha - opraveno
Hliníkový obklad vpravo dole mírně odřený
Umístění
Německo, 21035 Hamburg
POSTCODE: 21035
Vzdálenost:
... km
Int ne. #217144
Aktivní
Laika Ecovip 5
Načítání ...
(út 28. 04. 2026 10:03)
Dostupnost: 27. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.