Int ne. #222846
Aktivní
Laika Kreos 5010
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 15:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Laika |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Kreos 5010 |
| Prvotní registrace | 07/2011 |
| Počet ujetých kilometrů | 58.585 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 115 kW (156 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.250 kg |
| Délka v mm | 7.390 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Filtr částic | |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Předchozí majitel měl poškození vodou na levé straně, bylo opraveno, bohužel nejsou k dispozici žádné fotografie, malé poškození laku na přední střeše, zadních dveřích vpravo a kapotě.
Umístění
Německo, Bad Homburg
POSTCODE: 61348
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222846
Aktivní
Laika Kreos 5010
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 15:33)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.