Int ne. #213980
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
LMC Cruiser Comfort T 732 G
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | LMC |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Cruiser Comfort T 732 G |
| Prvotní registrace | 10/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 36.766 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.400 kg |
| Délka v mm | 7.525 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Seevetal
POSTCODE: 21220
Vzdálenost:
... km
Int ne. #213980
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
LMC Cruiser Comfort T 732 G
Načítání ...
(čt 30. 04. 2026 10:25)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.