Int ne. #136503
Končí
LMC Ducato
Konec aukce: čt 25. 09. 2025 15:27
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | LMC |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Ducato |
| Prvotní registrace | 08/1996 |
| Počet ujetých kilometrů | 145.800 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.200 kg |
| Délka v mm | 5.552 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
Obecný popis
Známé závady
Vozidlo nese známky používání a drobné promáčkliny na hliníkovém krytu, které však nemají vliv na těsnost.
Poškození
Umístění
Německo, Krefeld
POSTCODE: 47809
Vzdálenost:
... km
Int ne. #136503
Končí
LMC Ducato
Konec aukce: čt 25. 09. 2025 15:27
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.