Int ne. #193561
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
LMC Liberty
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:51)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | LMC |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Liberty |
| Prvotní registrace | 03/1994 |
| Počet ujetých kilometrů | 187.500 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 70 kW (95 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 5.650 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Bad Abbach
POSTCODE: 93077
Vzdálenost:
... km
Int ne. #193561
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
LMC Liberty
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 9:51)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.