Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
| Značka | LMC |
| Kategorie | Alcove |
| Model | Liberty 560 |
| Prvotní registrace | 10/2002 |
| Počet ujetých kilometrů | 190.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 94 kW (128 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.400 kg |
| Délka v mm | 5.990 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Filtr částic |
- u předchozích majitelů došlo k poškození výklenku vodou, které bylo opraveno včetně nového okna ve výklenku.
- Měli jsme malou netěsnost ve střeše v místě, kde vedou satelitní kabely, která byla utěsněna a podle našich informací je suchá
- satelitní anténu jsme nechali odpojit, protože nebyla nikdy používána
- odpojeno splachování WC, protože z něj nevytékalo dostatečné množství vody
- Lak na kapotě se trochu loupe, bylo nám řečeno, že je to "nemoc Ducata", ale nám to také nevadilo
- Drobné promáčkliny kolem vozidla, není to nové vozidlo
- Markýza potřebuje vyčistit
- Uvolnila se síťka na dveřích proti mouchám ve spodní části, ale ani to nám nevadilo
- Nefunguje autorádio (ale nenechali jsme ho zkontrolovat, abychom zjistili, v čem je problém, máme Bluetooth krabičku připojenou k mobilnímu telefonu)
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní