Int ne. #223979
Příležitost k nákupu
LMC Scandica 736 K
Tato aukce skončila (pá 15. 05. 2026 15:32)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil karavanu
| Značka | LMC |
| Model | Scandica 736 K |
| Prvotní registrace | 06/2012 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Pohyblivé / manévrovací pomůcky | Ano |
| HU platný | Ano |
| HU platí do | 10/2026 |
| Délka v mm | 9.490 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Spojka proti rozptylu | Ano |
| Parkování / střešní klimatizace | Ano |
| Počet lůžek na spaní | 6 |
Vybavení
| Nádrž na odpadní vodu | |
| Počet připojení plynových lahví | 2 |
| Trouba | |
| Galley | |
| Ochranný kryt oje | |
| Francouzská postel | |
| Sprcha | |
| Patrové postele / Patrové postele | |
| Nosič jízdních kol | |
| Stmívání oken | |
| Nádrž na čerstvou vodu | |
| Podlahové vytápění | |
| Plynové vytápění | |
| Chladnička | |
| Markýza | |
| Samostatná sprcha | |
| Podpory stability | |
| TV / SAT systém | |
| Markýza | |
| WC |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Odelzhausen
POSTCODE: 85235
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223979
Příležitost k nákupu
LMC Scandica 736 K
Tato aukce skončila (pá 15. 05. 2026 15:32)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.