Int ne. #24202
Prodává se na
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Konec aukce: út 02. 04. 2024 16:01
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | LMC |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Tourer 64 / 4.25 t |
| Prvotní registrace | 04/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 140.250 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 109 kW (148 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Třída znečišťující látky | Euro 5 |
| Environmentální odznak | 4 (zelená) |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.250 kg |
| Délka v mm | 6.358 mm |
| Šířka v mm | 2.050 mm |
| Výška v mm | 2.650 mm |
| Identifikační číslo vozidla | ***************** |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Stav hlavní sady pneumatik (posouzení) | dobré |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Stav druhé sady pneumatik (posouzení) | špatný |
Vybavení
| ABS | |
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag řidiče | |
| Odpojitelné spřáhlo přívěsu | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Asistent rozjezdu do kopce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Čalounění | Tkanina |
| Rádio a zvuk | Apple CarPlay |
| Světlomety | Denní světla |
| Posilovač řízení | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Vadná podlaha před stolem
Vadná zatemňovací roleta na posuvných dveřích
Nit na síťce proti hmyzu na posuvných dveřích je potrhaná, k dispozici je nová roleta
Plynový plamen na varné desce funguje pouze na poloviční výkon
Známky používání odpovídající stáří
Poškození
Umístění
Německo, Pulheim
POSTCODE: 50259
Vzdálenost:
... km
Int ne. #24202
Prodává se na
LMC Tourer 64 / 4.25 t
Konec aukce: út 02. 04. 2024 16:01
Dostupnost: okamžitě
Cena kladiva:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.