Int ne. #208732
Aktivní
Malibu 640
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:24)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Malibu |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | 640 |
| Modell | Unbekannt |
| Prvotní registrace | 11/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 36.349 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.355 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Treuchtlingen
POSTCODE: 91757
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208732
Aktivní
Malibu 640
Načítání ...
(út 07. 04. 2026 9:24)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.