Int ne. #44957
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Malibu I 441 LE
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 16:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Malibu |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | I 441 LE |
| Prvotní registrace | 02/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 47.901 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Třída znečišťující látky | Euro 6d-TEMP |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.675 mm |
Vybavení
| ABS | |
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag řidiče | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Čalounění | Tkanina |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth |
| Světlomety | Denní světla |
| Posilovač řízení | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Borken
POSTCODE: 46325
Vzdálenost:
... km
Int ne. #44957
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Malibu I 441 LE
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 16:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.