Int ne. #206357
Aktivní
McLouis Carat 479
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | McLouis |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | Carat 479 |
| Prvotní registrace | 11/2018 |
| Počet ujetých kilometrů | 57.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | L-210-SF |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.490 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Lichte lak beschadiging Thule luifel
Umístění
Nizozemsko, Heesch
POSTCODE: 5384GH
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206357
Aktivní
McLouis Carat 479
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:15)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.