Int ne. #200581
Aktivní
McLouis MC2-73G
Načítání ...
(po 30. 03. 2026 16:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | McLouis |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | MC2-73G |
| Prvotní registrace | 06/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 86.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Licence Plate | T-567-PR |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.380 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Nizozemsko, Andijk
POSTCODE: 1619CJ
Vzdálenost:
... km
Int ne. #200581
Aktivní
McLouis MC2-73G
Načítání ...
(po 30. 03. 2026 16:23)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.