Int ne. #224805
Aktivní
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | MegaMobil |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Mega Mobil Lounge |
| Prvotní registrace | 09/2021 |
| Počet ujetých kilometrů | 45.000 km |
| Podvozek | Peugeot |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.200 kg |
| Délka v mm | 6.200 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Světelný senzor | |
| Rádio a zvuk | Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Několik škrábanců na ráfku a na pravé straně způsobených křovinami. Sedadlo spolujezdce bylo odstraněno.
Umístění
Německo, Welztow
POSTCODE: 03119
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224805
Aktivní
MegaMobil Mega Mobil Lounge
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 9:39)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.