Int ne. #206840
Příležitost k nákupu
MegaMobil Sport 640
Tato aukce skončila (út 31. 03. 2026 13:57)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | MegaMobil |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | Sport 640 |
| Prvotní registrace | 03/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 10.060 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.200 kg |
| Délka v mm | 6.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Dresden
POSTCODE: 01217
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206840
Příležitost k nákupu
MegaMobil Sport 640
Tato aukce skončila (út 31. 03. 2026 13:57)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.