Int ne. #219044
Příležitost k nákupu
Mercedes-Benz Marco Polo Edition AMG-Line
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:55)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Mercedes-Benz |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Baureihe | Marco Polo |
| Modell | Edition AMG-Line |
| Prvotní registrace | 05/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 86.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 140 kW (190 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1950 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.100 kg |
| Délka v mm | 5.140 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Bluetooth |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Drobné škrábance na pravém předním a pravém zadním nárazníku
Informace zde:
https://www.kleinanzeigen.de/s-anzeige/mercedes-benz-v250-marco-polo-kueche-led-ahk-acc-markise-leder/3371212056-220-1376?utm_source=sharesheet&utm_medium=social&utm_campaign=socialbuttons&utm_content=app_android
Poškození
Umístění
Německo, Nordkirchen
POSTCODE: 59394
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219044
Příležitost k nákupu
Mercedes-Benz Marco Polo Edition AMG-Line
Tato aukce skončila (čt 30. 04. 2026 14:55)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.