Int ne. #226389
Příležitost k nákupu
Mercedes-Benz Vito
Tato aukce skončila (čt 21. 05. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Mercedes-Benz |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Vito |
| Prvotní registrace | 03/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 158.500 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 105 kW (143 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2143 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.050 kg |
| Délka v mm | 5.140 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Kapota z kamenných třísek
Běžné škrábance
Poškození
Umístění
Německo, Adendorf
POSTCODE: 21365
Vzdálenost:
... km
Int ne. #226389
Příležitost k nákupu
Mercedes-Benz Vito
Tato aukce skončila (čt 21. 05. 2026 15:42)
Dostupnost: okamžitě
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.