Int ne. #225770
Opětovné vyjednávání
Miller Colorado
Konec aukce: po 18. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Miller |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Colorado |
| Modell | Colorado |
| Prvotní registrace | 06/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 20.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Plně vybavený satelitní systém 2xklimatické vzduchové odpružení
Umístění
Německo, Hamburg
POSTCODE: 22179
Vzdálenost:
... km
Int ne. #225770
Opětovné vyjednávání
Miller Colorado
Konec aukce: po 18. 05. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.