Int ne. #206573
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Miller Miller
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 16:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Miller |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Andere Baureihe |
| Model | Miller |
| Prvotní registrace | 12/2009 |
| Počet ujetých kilometrů | 168.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2800 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 6 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 5.950 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Pomoc při parkování | Přední strana, Zadní |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Bluetooth, Dotykový displej |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Běžné známky používání
Umístění
Německo, Grambow
POSTCODE: 17322
Vzdálenost:
... km
Int ne. #206573
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Miller Miller
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 16:20)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.