Int ne. #219633
Aktivní
Miller Montana Special Edition
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Miller |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Montana |
| Model | Special Edition |
| Prvotní registrace | 11/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 34.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 7.380 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Došlo k malému poškození vodou. ,
Umístění
Německo, Lübesse
POSTCODE: 19077
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219633
Aktivní
Miller Montana Special Edition
Načítání ...
(so 02. 05. 2026 9:19)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.