Int ne. #216749
Příležitost k nákupu
Miller Toronto
Tato aukce skončila (so 25. 04. 2026 12:00)
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Miller |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Toronto |
| Modell | Toronto |
| Prvotní registrace | 09/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 112.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 96 kW (131 PS) |
| Výtlak v cm³ | Unbekannt cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.950 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Lilienthal
POSTCODE: 28865
Vzdálenost:
... km
Int ne. #216749
Příležitost k nákupu
Miller Toronto
Tato aukce skončila (so 25. 04. 2026 12:00)
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.