Int ne. #224279
Aktivní
Mobilvetta Kea P 65
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 9:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Mobilvetta |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Kea P |
| Modell | 65 |
| Prvotní registrace | 06/2017 |
| Počet ujetých kilometrů | 127.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 110 kW (150 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.400 kg |
| Délka v mm | 7.380 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Zastaralý software Navi
Jedno z oken má malé praskliny/škrábance
Markýza se nezavírá správně (bude opraveno)
Dveře lednice byly vylomené, byly slepené, nebyly vidět a byly plně funkční
Před 3 lety bylo omylem ponecháno vyklopené okno, boční lavička a dřevěné obložení byly během bouřky asi 20 minut promočené. Žádné škody způsobené vodou. Opraveno po vysušení a výměně desky a není vidět.
Umístění
Německo, Kerpen
POSTCODE: 50169
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224279
Aktivní
Mobilvetta Kea P 65
Načítání ...
(st 13. 05. 2026 9:18)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.