Int ne. #223731
Příležitost k nákupu
Mobilvetta Kea P 86
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 14:58)
Dostupnost: 29. Juni 2026
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Mobilvetta |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Baureihe | Kea P |
| Modell | 86 |
| Prvotní registrace | 04/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 40.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.850 kg |
| Délka v mm | 7.470 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Letní pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Zimní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Bez závad
Umístění
Německo, Dickenschied
POSTCODE: 55483
Vzdálenost:
... km
Int ne. #223731
Příležitost k nákupu
Mobilvetta Kea P 86
Tato aukce skončila (út 12. 05. 2026 14:58)
Dostupnost: 29. Juni 2026
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.