Int ne. #222280
Aktivní
Mooveo 63 EB Schlafdach
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 15:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Mooveo |
| Kategorie | Skříňová dodávka |
| Model | 63 EB Schlafdach |
| Prvotní registrace | 08/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 2.900 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 121 kW (165 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 3.500 kg |
| Délka v mm | 6.400 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Malý důlek ve skříňce pod lednicí (sklenice s Nutellou)
Poškození
Umístění
Německo, Geilenkirchen
POSTCODE: 52511
Vzdálenost:
... km
Int ne. #222280
Aktivní
Mooveo 63 EB Schlafdach
Načítání ...
(út 12. 05. 2026 15:50)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Rezervovaná cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.