Int ne. #207516
Opětovné vyjednávání
Mooveo TEI 70 DH
Konec aukce: út 28. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Mooveo |
| Kategorie | Částečně integrovaný |
| Model | TEI 70 DH |
| Prvotní registrace | 04/2023 |
| Počet ujetých kilometrů | 8.500 km |
| Podvozek | Citroen |
| Výkon motoru v kW | 103 kW (140 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2179 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.090 kg |
| Délka v mm | 6.995 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Jülich
POSTCODE: 52428
Vzdálenost:
... km
Int ne. #207516
Opětovné vyjednávání
Mooveo TEI 70 DH
Konec aukce: út 28. 04. 2026 22:00
Dostupnost: okamžitě
Poslední nabídka:
Skryté
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.