Int ne. #229395
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Morelo Palace Liner 99
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 9:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Morelo |
| Kategorie | Integrovaný |
| Model | Palace Liner 99 |
| Prvotní registrace | 07/2024 |
| Počet ujetých kilometrů | 35.000 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 207 kW (281 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2998 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 5 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 11.990 kg |
| Délka v mm | 10.250 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Poplašný systém | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Bederní opěrka | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Na zadní levé straně lehké, sotva viditelné škrábance od parkování. Bude opraveno 11. června v Morelo ve Schlüsselfeldu.
Poškození
Umístění
Německo, Dornhan
POSTCODE: 72175
Vzdálenost:
... km
Int ne. #229395
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Morelo Palace Liner 99
Načítání ...
(út 26. 05. 2026 9:42)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.