Int ne. #218646
Příležitost k nákupu: vynikající
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Načítání ...
(ne 03. 05. 2026 22:38)
Dostupnost: 01. Juni 2026
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 69 L |
| Prvotní registrace | 03/2008 |
| Počet ujetých kilometrů | 66.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 115 kW (156 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 500 kg |
| Délka v mm | 7.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Kirchham
POSTCODE: 94148
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218646
Příležitost k nákupu: vynikající
Niesmann + Bischoff Arto 69 L
Načítání ...
(ne 03. 05. 2026 22:38)
Dostupnost: 01. Juni 2026
Poslední nabídka:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.