Int ne. #119252
Končí
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Konec aukce: čt 17. 07. 2025 15:05
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 74 R |
| Prvotní registrace | 08/2012 |
| Počet ujetých kilometrů | 82.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 132 kW (179 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.250 kg |
| Délka v mm | 7.449 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Odštípnutá barva potrubního pásu, promáčklina velikosti nehtu pouze při příznivém světle.
Umístění
Německo, Pyrbaum
POSTCODE: 90602
Vzdálenost:
... km
Int ne. #119252
Končí
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Konec aukce: čt 17. 07. 2025 15:05
Dostupnost: okamžitě
Vyvolávací cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.