Int ne. #195030
Aktivní
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 74 R |
| Prvotní registrace | 01/2013 |
| Počet ujetých kilometrů | 71.991 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.800 kg |
| Délka v mm | 7.487 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Připojení USB, Bluetooth, Apple CarPlay, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Römerberg
POSTCODE: 67354
Vzdálenost:
... km
Int ne. #195030
Aktivní
Niesmann + Bischoff Arto 74 R
Načítání ...
(út 31. 03. 2026 9:21)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.