Int ne. #208694
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Niesmann + Bischoff Arto 76 L
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 76 L |
| Prvotní registrace | 04/2019 |
| Počet ujetých kilometrů | 46.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.800 kg |
| Délka v mm | 7.680 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio / CD, Ozvučení, Bluetooth, Dotykový displej |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Südbrookmerland
POSTCODE: 26624
Vzdálenost:
... km
Int ne. #208694
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Niesmann + Bischoff Arto 76 L
Načítání ...
(čt 02. 04. 2026 10:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.