Int ne. #201348
Aktivní
Niesmann + Bischoff Arto 79 E
Načítání ...
(čt 21. 05. 2026 12:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 79 E |
| Prvotní registrace | 02/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 47.313 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 132 kW (179 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2287 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 8 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.500 kg |
| Délka v mm | 8.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
| Druhá sada pneumatik | Letní pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| ESP | |
| Navigační systém | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Dotykový displej |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Mírné škrábance v kabině a prasklina v mokré místnosti způsobená pohybem obytného vozu.
Poškození
Umístění
Německo, Lohmar
POSTCODE: 53797
Vzdálenost:
... km
Int ne. #201348
Aktivní
Niesmann + Bischoff Arto 79 E
Načítání ...
(čt 21. 05. 2026 12:57)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.