Int ne. #227124
Aktivní
Niesmann + Bischoff Arto 88
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:35)
Dostupnost: 04. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 88 |
| Prvotní registrace | 10/2025 |
| Počet ujetých kilometrů | 5.000 km |
| Podvozek | Mercedes |
| Výkon motoru v kW | 90 kW (122 PS) |
| Výtlak v cm³ | 1800 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 2 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.500 kg |
| Délka v mm | 9.000 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Zadní, Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Bederní opěrka | |
| Světelný senzor | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení USB, Bluetooth, Hotspot WLAN, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Mörfelden-walldorf
POSTCODE: 64546
Vzdálenost:
... km
Int ne. #227124
Aktivní
Niesmann + Bischoff Arto 88
Načítání ...
(po 25. 05. 2026 9:35)
Dostupnost: 04. Juli 2026
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.