Int ne. #218123
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Niesmann + Bischoff Arto 88 EK
Načítání ...
(pá 01. 05. 2026 16:09)
Dostupnost: 31. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 88 EK |
| Prvotní registrace | 12/2020 |
| Počet ujetých kilometrů | 55.000 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 132 kW (179 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2184 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 3 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.500 kg |
| Délka v mm | 8.800 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Poplašný systém | |
| Airbag spolujezdce lze vypnout | |
| Palubní počítač | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Elektricky ovládaná okna vpředu | |
| Elektrické nastavení sedadla | |
| ESP | |
| Sada hands-free | |
| ISOFIX | |
| Bederní opěrka | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Ozvučení, Připojení AUX, Připojení USB, Bluetooth, Dotykový displej |
| Vyhřívání sedadel | |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání s rádiovým dálkovým ovládáním |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Sankt Johann
POSTCODE: 72813
Vzdálenost:
... km
Int ne. #218123
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Niesmann + Bischoff Arto 88 EK
Načítání ...
(pá 01. 05. 2026 16:09)
Dostupnost: 31. Mai 2026
Aktuální cena:
... €
(včetně 19% DPH.)
Cena za vydání:
... €
(včetně 19% DPH.)
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.