Int ne. #219217
Aktivní
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 10:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Autobus |
| Baureihe | Arto |
| Modell | 88 F |
| Prvotní registrace | 02/2015 |
| Počet ujetých kilometrů | 58.855 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 130 kW (177 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2999 cm³ |
| Převodovka | Automatické |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Klimatizace kabiny |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 5.000 kg |
| Délka v mm | 8.900 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Airbag pro spolujezdce | |
| Tažné zařízení | |
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka | |
| Kola z lehkých slitin | |
| Multifunkční volant | |
| Navigační systém | |
| Filtr částic | |
| Rádio a zvuk | Rádio, Ozvučení |
| Tempomat | |
| Centrální zamykání | Centrální zamykání |
Obecný popis
Známé závady
Drobné poškození zadních dveří
Poškození
Umístění
Německo, Melle
POSTCODE: 49326
Vzdálenost:
... km
Int ne. #219217
Aktivní
Niesmann + Bischoff Arto 88 F
Načítání ...
(so 16. 05. 2026 10:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.