Int ne. #209076
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 15:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Alcove |
| Baureihe | Clou |
| Modell | 670 F |
| Prvotní registrace | 06/2006 |
| Počet ujetých kilometrů | 110.000 km |
| Podvozek | Iveco |
| Výkon motoru v kW | 64 kW (87 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Klimatizace | Bez klimatizace v kabině |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.500 kg |
| Délka v mm | 7.500 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Otočné sedadlo spolujezdce | |
| Otočné sedadlo řidiče | |
| Pomoc při parkování | Fotoaparát |
| Rádio a zvuk | Rádio |
Obecný popis
Známé závady
Hliníkové vytápění je třeba zrevidovat.
Světlomety by měly být vyměněny.
Umístění
Německo, Esslingen am Neckar
POSTCODE: 73733
Vzdálenost:
... km
Int ne. #209076
Aktivní
Možnost okamžitého nákupu
Niesmann + Bischoff Clou 670 F
Načítání ...
(pá 03. 04. 2026 15:48)
Dostupnost: okamžitě
Aktuální cena:
... €
Cena za vydání:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.