Int ne. #224331
Příležitost k nákupu
Niesmann + Bischoff Flair 6100
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:00)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Profil vozidla
| Značka | Niesmann + Bischoff |
| Kategorie | Integrovaný |
| Baureihe | Flair |
| Modell | 6100 |
| Prvotní registrace | 11/1998 |
| Počet ujetých kilometrů | 149.900 km |
| Podvozek | Fiat |
| Výkon motoru v kW | 85 kW (116 PS) |
| Výtlak v cm³ | 2500 cm³ |
| Převodovka | Obvod |
| Palivo | Diesel |
| Počet sedadel s bezpečnostním pásem | 4 |
| Přípustná celková hmotnost v kg | 4.000 kg |
| Délka v mm | 6.300 mm |
| Hlavní sada pneumatik | Celoroční pneumatiky |
Vybavení
| Tempomat |
Obecný popis
Známé závady
Žádné známé závady, které by stály za zmínku
Umístění
Německo, Bramsche
POSTCODE: 49565
Vzdálenost:
... km
Int ne. #224331
Příležitost k nákupu
Niesmann + Bischoff Flair 6100
Tato aukce skončila (čt 14. 05. 2026 15:00)
Dostupnost: okamžitě
Rezervovaná cena:
... €
Komise:
... €
Nákup je v současné době možný pouze pro profesionální prodejce. Nyní
Máte další dotazy k vozidlu?
Máte možnost zaslat prodávajícímu zprávu.